MelodicVoiceStudio
тепло та з любов’ю =)

Арти та новини

Анонс продовження Берсерка

Перший випуск журналу Young Animal за 2016 рік оголосив про те, що новому аніме проекту за мотивами манґи "Берсерк" дали зелене світло. NBC Universal обіцяють представити перше промо аніме на зимовому Комікеті, який відбудеться з 29 по 31 грудня. Про формат нового Берсерка поки що не повідомляють.


За словами автора оригіналу Кентаро Міури, аніме проект покаже Ґатса у його образі "Чорного мечника", про якого в манзі лише зрідка згадувалось. Завдяки цьому новий проект вийде за рамки усіх анімаційних стрічок Berserk, включаючи перший та останній епізоди аніме 1997 року, де були тільки маленькі натяки.


У статті журналу також повідомили про те, що аніме серіал 1997 року буде перевидано в Blu-ray разом з HD перевиданням 2012 року. Вихід нового бокс-сета запланований на 20 квітня за ціною 18000 єн (приблизно 3500 гривень).


Окрім того, Міура знову відправив свою манґу на перерву та пообіцяв випустити наступну главу влітку 2016 року. Манґа буде публікуватися у вигляді непостійного серіалу.

Зимові шпалери на робочий стіл 1980х1080 - Дівчата, частина 1

Під новорічні свята ми спеціально відібрали найкращі на нашу думку шпалери для робочого стола. Просто зберігай зображення - воно завантажиться у повному розмірі. Подаруй зимовий настрій своєму комп'ютеру.

Завантажити повний архів можна тут

Ми на ОТОБЕ 2015

3-го жовтня відбулося ОТОБЕ 2015. Цього року ми не показували аніме на великому екрані у кінотеатрі "Жовтень". Але Юко-чан, наш власний маскот, був показаний на фестивалі косплею.Також кожен відвідувач міг отримати фірмові візитівки від нашого маскоту.На ОТОБЕ можна було побачити багато неймовірних костюмів, ось, які нам сподобалися найбільше.
А ще ми запустили канал в телеграмі, долучайтеся!