MelodicVoiceStudio
тепло та з любов’ю =)

Об'єднання Anime Pro та MelodicVoiceStudio

Коротко про команду Anime Pro та нашу історію.


Офіційно зареєстровані в мережі два слова Anime Pro, маючи український корінь, було 1 червня 2015 року. Все починалося з того, що була створена спільнота у VK, яка наразі заморожена через пана Рошена. Чисельність команди на той час складала всього одну людину (це сам засновник Kisske) і вона публікувала арти будь-якої масті та типу...

Трохи пізніше, коли мене осяйнуло променем ідеї, що я можу більше, в спільноті нараховувалося трохи більше 80 друзів із VK. Так був створений канал на ютубі, на якому я викладав часто "свиснуті" у інших людей AMV. Через деякий час в самій команді з'являються нові люди та матеріал, який стає більш різноманітним. На ютубі випускається перше озвучене відео, яке вийшло провальним в плані його ідеї))

Зрозумівши свої помилки, ми почали довше працювати над якістю, а не над швидкістю. Трошки розбагатівши аудиторію, ми почали співпрацювати з командою MelodicVoiceStudio, на той час повільно роблячою свої релізи. Врешті, ми добре спрацювалися і тому прийняли рішення об'єднатися та створити нову супердержав... тобто, команду)

©Kisske, 2018


Відтепер усі новини від Аніме Про публікуватимуться на нашому сайті в розділі "Арти і новини".

Це об'єднання поділяє наші канали в Телеграмі на дві теми:
1. Канал релізів
2. Канал новин

Те ж саме і з Ютубом:
1. Наш творчий канал
2. Канал оглядів, AMV та новин
P.S.: У нас все ще не всі відео перенесені зі старого каналу, тому тримайте лінк.

Канал на Фейсбуці та в ВК буде один.
А також у нас є Твіттер, не забувайте про це :)
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані користувачі!

Коментарі:

Коментарів поки що немає, прокоментуй першим!